poniedziałek, 27 lutego 2012

Monrose


Siemka ! :*
Oficjalnie skończyły się ferie. :( Teraz trzeba się brać do roboty, bo za kilka tygodni EGZAMIN GIMNAZJALNY . Jestem normalnie załamana. Ciągły lęk, że źle mi pójdzie i nie dostanę się do wymarzonej szkoły. Z jednej strony chciałabym już wyjść z tego gimnazjum, bo poziom niektórych ludzi jest równy 1-3 podstawówki. Z drugiej jednak strony uwielbiam tych, którzy umilają mi czas w szkole.
Dzisiaj wychodząc ze szkoły było tak piękne słonko, że aż ciepło na serduchu się robi. Wiosna idzie, słonko świeci, ptaszki świerkają, bla, bla, bla… ale ja chcę WAKACJE! :D    
Więc tak na rozgrzanie Monrose - Hot Summer. 

Kilka lat temu szalałam za tym! Podoba Wam się?

A teraz pokażę tą bluzkę, o której wczoraj pisałam. 
Niestety robione telefonem, ponieważ mój aparat ma mniej mega pixeli niż zaufana komórka. Także.... może nie najlepsza jakość, ale bluzkę widać. Zakupiona w Caymanie za 39,90 zł. 

Bye, bye. :*
-Karolina. 

3 komentarze:

 1. Taką samą miała taka jedna u mnie w szkole :]

  OdpowiedzUsuń
 2. Bluzka mi się podoba!:)

  A co do gimnazjum to doskonale Cię rozumiem, ja kiedy kończyłam gimnazjum płakałam jak bóbr!!:(( Do dzisiaj tęsknie za tymi ludźmi(mimo, że minęło od tamtego czasu już 8 lat:((() I wszyscy moi Gimnazjalni przyjaciele strasznie się zmienili z niektórymi już w ogóle nie utrzymuje kontaktu a z innymi wręcz przeciwnie. Mam nadzieje, że u Ciebie będzie wszystko OK!:) I głowa do góry, rozpoczniesz nowy rozdział w swoim życiu i poznasz na pewno wiele wspaniałych osób,a jeśli planujesz studia... to najlepszy okres masz jeszcze przed sobą!!:))

  Zapraszam Cię do wzięcia udziału w konkursie, który dla Was przygotowałam na moim blogu;)

  OdpowiedzUsuń
 3. ;)
  Pozdrawiam i zapraszam
  http://cherrylassie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń